مقاله ها
@title
نام نویسنده:شرکت پیراژپویا
1397/12/7

سقف متحرک شیشه ای

طراحی

در طول تاریخ بشریت، مسکن به یکی از مهمترین الزامات امنیت و راحتی زندگی شده است. بنابراین از گذشته تا به امروز، غارها پناهگاه شده اند و پناهگاه ها به ساختارهای پیشرفته تر تبدیل شده اند. با این حال، معضل بین امنیت و آزادی همچنان نیاز به محافظت کردن دارد. در حالی که ساختمان ها امنیت لازم را برای مردم فراهم می آورد آزادی خود را محدود کردند.

با پیشرفت تکنولوژی، غلبه بر این معضل ها می تواند به دست آید، در حالی که آرامش و امنیت را فراهم می آورد، سقف متحرک می تواند به انرژی طبیعت اجازه دهد که جریان داشته باشد و شما می توانید راحتی و فضای آزاد را توسط سقف متحرک تجربه کنید و متشکر این آزادی باشید.

سقف متحرک شیشه ای در ساختمان های موجود یا در حمایت از سازه های فولادی نصب شده است. سیستم به طور کامل جمع می شود تا زمانی که باز است مانعی برای فضای داخل و بیرون نباشد و طوری طراحی شده است که بین فضای داخلی و خارجی محل زندگی انعطاف پذیر باشد. سیستم سقف شیشه ای متحرک به طور خاص و با توجه به نیازهای کاربر در مدل های مختلفی ساخته شده اند و برای فضاهای تجاری ایده آل هستند که نیاز به یک سقف کشویی با قابلیت باز شدن و تامین نور مورد نیاز را دارند.

@val3

اطلاعات فنی

طراحی

این سیستم ها دارای ریل هستند که بر روی بام قرار می گیرند. در این سیستم ریل مستقیم به سطح سقف وصل شده است، سقف شیشه ای متحرک مقاومت زیادی در برابر بار برف و باد دارد. سیستم سقف متحرک شیشه ای به قسمت های مختلفی تقسیم می شود که کمترین آن به 2 قسمت و در بیشترین حالت به 8 قسمت قابل تقسیم است

@val3

اطلاعات فنی

مشخصات: سقف شیشه ای متحرک

پوشش: شیشه سکوریت لمینیت/ شیشه سکوریت/ پلی کربنات

نوع عملکرد: با توجه به وزن سیستم می تواند دستی یا موتورایز باشد.

رنگ: داری تنوع رنگ سیستم

خصوصیات: بهره وری انرژی، عایق حرارتی

@val3

شرکت پیراژپویا

1397/12/7


مقالات مرتبط
خانه سبز
خانه سبز
1395/11/3
نام نویسنده:تیم فنی و مهندسی شرکت پیراژ پویا

معمار:هو خوه( Ho Khue)- محل قرار گیری: ویتنام- سال پروژه 2016 – خانه ی سبز اندازه زمین این خانه 4 متر عرض در 40 متر طول می باشد که عرض آن بسیار باریک است. عنصر کلیدی و چالش برانگیز این پروژه، نسبت طول به عرض ساختمان بود که بر روی نور طبیعی و تهویه تأثیر می گذاشت. دستیابی به راه حل موفق طراحی این ساختمان ایجاد دو قسمت مجزا با باغ های طبیعی بود که در هسته ی مرکزی ساختمان قرار داشت.

بیشتر بخوانید
1395/11/3
حیاط قابل تبدیل خانه
حیاط قابل تبدیل خانه
1397/11/2
نام نویسنده:تیم فنی و مهندسی شرکت پیراژ پویا

معمار کریستوفر مگوان منطقه پرهران، استرالیا مساحت 70 مترمربع سال 2013

بیشتر بخوانید
1397/11/2