درباره ما

درباره شرکت پیراژ پویا

پیراژپویا در سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد و طی مدت کوتاهی دامنه ی فعالیت خود را در سراسر کشور به سرعت گسترش داد.

در سال 1383 مدیران این شرکت با پشتوانه عملکرد استوار و مطمئن و دانش فنی خود نام پیراژپویا را در عرصه ی تجارت و رقابت به ثبت رساندند.

ارزش های قابل اعتماد پیراژپویا، این فرصت را در اختیارمان قرار داد تا در طی همکاری با برندهای معتبر و کارفرمایان پیشرو امکان خلق فضاهای کاربردی و متفاوت را با توجه به نیاز هر پروژه داشته باشیم.

بیش از یک دهه کار مستمر و موفق در این زمینه از بارزترین شاخصه های مدیران و کارشناسان آن محسوب می شود.

@title
@title
@title
@title
@title
@title
@title

@title

@title

@title

@title

@title

@title

@title

رسالت و چشم انداز شرکت

مجموعه پیراژ پویا همواره در حال نیاز سنجی بازار کالاهای لوکس ساختمانی و توجه به نیازهای مشتریان خود بوده است. و این روند نوآوری و به روز رسانی محصولات در سال 1392 منجر به ارائه ی محصول جدید و کاربردی برای کارفرمایان این مجموعه شد. این محصول با رویکرد مسقف نمودن فضاهای بیرونی جهت استفاده در چهار فصل، بدون نیاز به مجوز نهادهای مربوطه از جمله شهرداری به واسطه ی پیچ و مهره ای بودن سازه و قابلیت جابه جایی آن ها که عملا به عنوان سازه و سقف ثابت محسوب نمی شوند، ارائه شده است. مجموعه ایران روف گاردن در ابتدا اقدام به واردات این محصول از سایر کشورها نمود، از آن جا که خط مش کلی این مجموعه بر پایه تولید ملی و بومی سازی این فناوری می باشد، ما را بر آن داشت تا با حفظ و ارتقای کیفیت و بررسی های دقیق و مهندسی ، موفق به تولید سقف های متحرک در کشور خودمان بشویم.

برندها