SELECT YOUR LANGUAGE :
44439363 - 44113271
info@piragco.com

تراس باغ و پاسیو باغ راه حلی برای ساکنانی که به روف گاردن دسترسی ندارند

امروز نیاز به فضای سبز در کنار توسعه شهری امری غیر قابل انکار است . توسعه و پیشرفت شهر ها روز به روز از حجم فضاهای سبز میکاهد . چه بسیار باغ ها و کوچه باغ هایی که جای خود را به آپارتمان و برج ها داده است . از طرفی با توجه به ازدیاد جمعیت و تقاضای روز افزون جهت مسکن روند توسعه ساخت و ساز و تخریب و تصرف فضاهای سبز اجتناب ناپذیر است . در کشور های توسعه یافته ، باغ بام یا روف گاردن ها بیش از نیم قرن است که در شهر های مهم دنیا نظیر لندن ( روف گاردن معروف Kensingtone) راه حلی خلاقانه از تلفیق صنایع مختلف می باشد . روف گاردن ها و یا باغ بام ها کمک به سزایی جهت جبران فضای سبز از دست رفته در نتیجه ساخت و ساز های شهری نموده است . روف گاردن ها علاوه بر زیبایی موجب کاهش دما و تسویه و تلطیف هوا می باشند .

اما در بسیاری از موارد ، استفاده از روف گاردن محدود به یک واحد از ساکنان کل ساختمان می باشد و دسترسی برای دیگر ساکنان امکان پذیر نمی باشد . از طرفی بسیاری از واحد ها تراسی دارند که بلا استفاده می باشد و یا برخی واحد های واقع شده در طبقه همکف پاسیویی دارند که نمی دانند با آن چه کنند .

شرکت ایران روف گاردن با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان زبده وتحصیلکرده و بنا به تقاضای موجود در بازار اقدام به اجرای پاسیوهای سبز و بالکن های سبز نموده است . این نمونه از پروژه ها برای کارفرمایان این امکان را ایجاد نمود که از بالکن ها و پاسیو های خود استفاده بهینه نمایند .

1-المان های سبز شامل :

فلاور باکس ، تری باکس و پلنت باکس

دیوار سبز

باغچه های ماسونری

2- آبنما و مدول های دکوراتیو نظیر دیواره های سنگی و چوبی

3-نشیمنگاه نظیر نیمکت و صندلی

4-ایجاد پوشش و مسقف نمودن تراس و پاسیو شامل :

سقف متحرک

شیشه متحرک

رولر شاترز پلی کربنات

این مجموعه از محصولات در اختیار آتلیه طراحی ایران روف گاردن قرار دارد و با توجه به محدودیت های طراحی و سلایق کارفرما در کنار یکدیگر قرار می گیرند .

پروژه اجرا شده

دیوار سبز امیر آباد


پروژه اجرا شده دیوار سبز


پروژه اجرا شده دیوار سبز


پروژه در حال اجرا

پروژه دیوار سبز ولنجک


پروژه در دست اجرا

پروژه روف گاردن الهیه


پل های ارتباطی

تهران - انتهای اتوبان حکیم غرب ، روبروی بازار سنگ تهران ، پلاک 67 طبقه 3

تلفن :

02144439363 - 02144439357- 02144159849 - 09123271221

فکس :

02144439363

:وب سایت www.piragco.com