مقاله ها
@title
نام نویسنده:تیم فنی و مهندسی شرکت پیراژ پویا
1395/7/28

گاهی اوقات سقف های متحرک جهت ایجاد فضاهای جدید در منازل مسکونی به منظور ایجاد مکانی دنج و رفع خستگی و دورهمی های صمیمی و گرم در خدمت اهالی خانواده قرار می گیرد. سقف متحرک اتوماتیک این امکان را به صاحبان کسب و کار می دهد تا فضای بیشتری جهت ارائه خدمات به مشتریان خود داشته باشند.سقف برقی همچنین می توان در ادارات برای ایجاد فضای VIP جهت برگزاری جلسات خاص و پذیرایی از افراد و مهمان های ویژه استفاده نمود.

سقف اتوماتیک

در برخی موارد جهت پوشش استخر و جهت محیا نمودن استخر برای استفاده 4 فصل از آن ایجاد می گردد.پارچه های با کیفیت و طرح های متفاوت می تواند باعث روشن تر و متفاوت جلوه دادن محیط داخلی سقف گردد. دور تا دور سقف متحرک به وسیله شیشه های متحرک می تواند پوشیده شود سیستم تخلیه آب یکپارچه سقف متحرک پارچه ای هرگونه بارش جوی را از سیستم خارج می کند ضمن اینکه خود پارچه نیز ضد آب می باشد.

سقف جمع شونده

تیم فنی و مهندسی شرکت پیراژ پویا

1395/7/28


مقالات مرتبط
شید پرده
شید پرده
1395/8/26
نام نویسنده:تیم فنی و مهندسی شرکت پیراژ پویا

مشخصات فنی شید

بیشتر بخوانید
1395/8/26
با نصب سقف متحرک فضای باز خود را مدرن کنید
با نصب سقف متحرک فضای باز خود را مدرن کنید
1398/3/1
نام نویسنده:مترجم شرکت پیراژپویا

این سازه معمولا به عنوان یک فضای دلپذیر برای استراحت مورد استفاده قرار می گیرد و به همراه سقف و دیواره های شیشه ای اتوماتیک و متحرک خود ضمن همخوانی با معماری ساختمان شما به زیبایی هر چه تمام تر در محیط بیرون جلوه گری می نماید.

بیشتر بخوانید
1398/3/1