مقاله ها
@title
نام نویسنده:مترجم شرکت پیراژپویا
1398/3/1

@val3

پرگولا می تواند به عنوان سقف پاسیو هم مورد استفاده قرار گیرد و همیشه ایده ای جالب برای به کار بردن در هر ساختمان می باشد. با اضافه نمودن سیستم روشنایی منحصر به فرد در ایجاد یک فضای کاربردی، شیک و خیره کننده به کمک طراحان و صاحبا خوش ذوق املاک می آبد.

سقف جمع شونده جلوه ای خیره کننده به فضای باز هر محلی می دهد.

@val3

در فکر خرید سقف متحرک هستید؟

دلیل شما برای این کار هر چه که باشد مطمین باشید که به یک طراحی جامع برای مکان مورد نظر خود دست خواهید یافت. انتخاب های فراوان و الهام بخش از سقف متحرک برای شما فراهم آورده ایم تا یک فضای کاملا بی عیب و نقص و فوق العاده را خلق نمایید.

@val3

سقف اتوماتیک چگونه به شما منفعت می رساند و سودمند است؟

این سازه در صرفه جویی در مصرف انرژی به شما کمک می کند. یک سقف اتوماتیک با منعکس کردن اشعه های خورشید که از راه پنجره ها وارد می شوند خانه شما را خنک تر نگه می دارد و به این دلیل شما صرفه جویی اقتصادی در پرداخت هزینه ها خواهید داشت.

سقف متحرک با فیلتر کردن نور ورودی به خانه نه تنها هزینه های انرژی شما را کاهش می دهد بلکه از آسیب رسیدن به مبلمان، فرش و حتی پرده های شما جلوگیری می نماید.

@val3

یک پرگولا مجهز به سقف متحرک اتوماتیک با افزایش فضای قابل استفاده بیرونی لذت دور هم بودن را در کنار فامیل و دوستانتان برایتان به ارمغان می آورد. موجب دسترسی آسان شما به این محیط شده به نحوی که همه ی احساس راحتی بیشتری را تجربه نمایید.

اضافه نمودن به فضای قابل استفاده و شیکی قابل توجه آن باعث بالا رفتن ارزش ملک شما می شود.

شما تنها با پرداخت مبلغی معادل 5/0 درصد مبلغ ملک در مناطق لوکس با نصب این سازه به راحتی به فضای ملک خود افزوده و سود و فایده قابل ملاحظه ای به دست می آورید.

@val3

مترجم شرکت پیراژپویا

1398/3/1


مقالات مرتبط
سقف متحرک شیشه ای
سقف متحرک شیشه ای
1395/8/25
نام نویسنده:مهندس حق وردی

سقف متحرک شیشه ای برای فضاهای کوچک برای اضافه کردن فضای پاسیو و یا قسمتی از حیاط ویلایی شان به آشپزخانه و یا نشیمن شان می باشد. که بیشتر در کشورهای اروپایی و آمریکایی با توجه به فرهنگ شان به دلیل دید کامل شیشه کاربرد دارند.

بیشتر بخوانید
1395/8/25
حیاط قابل تبدیل خانه
حیاط قابل تبدیل خانه
1397/11/2
نام نویسنده:تیم فنی و مهندسی شرکت پیراژ پویا

معمار کریستوفر مگوان منطقه پرهران، استرالیا مساحت 70 مترمربع سال 2013

بیشتر بخوانید
1397/11/2