مقاله ها
@title
نام نویسنده:تیم فنی و مهندسی شرکت پیراژ پویا
1395/9/29

این روف گاردن شامل سه بخش می باشد :

مرکز خرید Derry & Toms در Kensingtone در سال 1933 افتتاح شد و این روف گاردن رویای یکی از مدیران مجموعه بود که به تحقق پیوست . این روف گاردن از سال 1936 تا 1938 توسط معمار برجسته Ralph Hancock طراحی و ساخته شد و هزینه کل پروژه 25.000 دلار شد. در ابتدا از هر یک از بازدیدکنندگان 1 شیلینگ جهت بازدید شارژ می شدند که عایدی حاصل از آن به بیمارستان های محلی اهدا شد .

1-باغ اسپانیایی

این روف گاردن شامل سه بخش می باشد :

1-باغ اسپانیایی 2-باغ تودور ها 3-باغ انگلیسی

2-باغ تودور ها

1-باغ اسپانیایی: این باغ اسپانیایی از کاخ الحمرا (Alhambra) در گرانادا (Granada) اسپانیا الهام گرفته شده است . این بخش از روف گاردن شما را به یک بهشت اسپانیایی خارج از هیاهوی شهر می برد . راهرو های رویایی با گیاهان رونده فضای آرامش بخشی ایجاد می کند . این باغ بام ترکیبی از گل و گیاه های رنگارنگ انگلیسی و درختان مدیترانه ای می باشد . این ترکیب به دلیل وجود زمستان های سخت لندن انتخاب شده و گونه های گیاهی و درختان در برابر زمستان های سرد مقاوم هستند .

روف گاردن باغ اسپانیایی

باغ اسپانیایی کنزینگتون

فضای سبز باغ اسپانیایی

3-باغ انگلیسی

2-باغ تودور ها( دوره تودورها دوره بین قرن 15 الی 17 میلادی در انگلستان را می گویند که ویژگیهای معماری خاص خود را داشته است) : هنگامیکه بازدیدکنندگان از میان راهرو های تودور عبور می کنند 3 حیاط می بینند که روف گاردن تودور رو تشکیل می دهد . دیوار های این روف گاردن از آجرهای سرخ تشکیل شده است و 4 طاق مختلف به سبک تودور ها بینندگان را به عصر دیگری از تاریخ می برد . گیاهان و گل های این بخش از روف گاردن مربوط به دوره تودور ها در انگلستان می شود . در دهه هفتاد میلادی کل گل ها مشکی و سفید بودند اما ظاهر جدید گل های باغ سلیقه مالک جدید آن Barbara Hulanickiموسس برند Biba می باشد . چتر های کششی محیطی دلچسب و آر امش بخش را برای بازدیدگنندگان فراهم آورد .

باغ تودورها

3-باغ انگلیسی : این باغ انگلیسی با هزاران گل نرگس و زعفران در بهار می شکفد . برخی درختان 75 سال عمر دارند نظیر درختان افرای ژاپنی ، درختان شاتوت که این درختان به عنوان دارایی های شهر محسوب شده و هر گونه آسیب رساندن به آنها جرم محسوب مس گردد .

ضمنا 4 فلامینگوی و تعدادی اردک محلی نیز در این باغ سکونت دارند .

ضمنا این روف گاردن الهام بخش بسیاری از داستان ها و فیلم ها بوده ، جالب اینجاست که یکی از قسمت های سریال خانم مارپل در این روف گاردن فیلمبرداری شده است .

باغ انگلیسی

تیم فنی و مهندسی شرکت پیراژ پویا

1395/9/29


مقالات مرتبط
سقف جمع شونده
سقف جمع شونده
1395/8/25
نام نویسنده:مهندس محمد منصوری

بیشتر بخوانید
1395/8/25
مشخصات فنی سایبان برقی
مشخصات فنی سایبان برقی
1395/8/26
نام نویسنده:تیم فنی و مهندسی پیراژ پویا

سایبان اتوماتیک محصولی پرکاربرد می باشد.

بیشتر بخوانید
1395/8/26